Фундамент УШП

Що таке УШП? Застосування при будівництві енергоефективного будинка

Ваш вибір - енергоефективний будинок? Наша пропозиція - високотехнологічний фундамент!

Шведська монолітна плита, багатошаровий низькозаглубленний фундамент, що включає інженерні комунікації та опалювальну систему, успішно використовується в багатьох країнах cвіту та велику перевагу має в Скандинавії і Європі, де останні 30 років активно ведуться розробки енергозберігаючих технологій і, безпосередньо, держпрограм щодо приведення об'єктів житлового сектора до мінімального рівня енергоспоживання.

Як ідеальний варіант для малоповерхового будівництва дійсно теплих будинків, багатофункціональне фундаментне рішення базується на технології, основні вимоги

якої:

•абсолютна відсутність містків холоду;
•грамотне облаштування гідроізоляції;
• обов'язкове застосування арматурного каркаса;
• використання високоякісного утеплювача і бетону

Широке поширення в Україні сьогодні конструкція УШП отримала завдяки:

• винятковій здатності теплозбереження (будинок

досить опалювати 1 раз в 3 дня); •високій швидкості виконання монтажних робіт;
• можливості застосування на

різних грунтах (рухливих, насипних, слабких і хімічноагресивних).

•ушп фундамент Унікальна особливість УШП - максимальний

ефект акумулювання тепла - досягається за рахунок утеплення

плити екструзійним пінополістиролом знизу по підставі і

збоку по всьому периметру.

УШП: марнотратство грошей чи економія коштів та часу?

Один із трендів в малоповерховому житловому будівництві останніх років - фундамент у вигляді утепленій шведської плити (УШП). Чим обумовлений високий попит на такий фундамент? Які у нього плюси і мінуси? Які вимоги до його конструктиву і до матеріалів, які використовують для його створення?

Формально УШП - це різновид утепленій монолітної бетонної плити, яка доповнена утепленій отмосткой. Однак на відміну від звичайних плитних фундаментів в УШП вбудовані основні інженерні системи:

■ Опалення - водяна тепла підлога ■ Водопостачання
■ Каналізація
■ Електропостачання

Також в більшості випадків при будівництві УШП передбачають систему дренажу по периметру фундаменту.

 Які плюси УШП?

  1. [1]  Висока швидкість зведення конструкції за 2-3 тижні. Термін виконання робіт залежить від площі і геометрії плити: чим більше за розміром і складніше за формою фундамент, тим довше його будуть споруджувати. Грають роль і погодні умови: під час сильного дощу бетон краще не заливати.

  2. [2]  Можливість пристрою майже на будь-яких грунтах, в тому числі з високим рівнем грунтових вод і рухливих - глинах, суглинках. Завдяки утеплювачу земля не промерзає, а значить, фундамент захищений від деформацій через морозного пучіння грунту. Однак УШП не можна робити на грунтах з дуже низькою несучою здатністю, наприклад, торфовищах. В цьому випадку можлива осадка фундаменту.

  3. [3]  Не потрібно глибокий котлован: економія на земляних роботах.

  4. [4]  Готовність всіх комунікацій ще на етапі влаштування фундаменту. Це істотно прискорює будівництво будинку.

  5. [5]  Висока енергоефективність завдяки шару теплоізоляції. А значить, низькі витрати на опалення будівлі. УШП з утеплювачем товщиною 200 мм має коефіцієнт теплопровідності 0,17 Вт / (м • ° С). Для порівняння: коефіцієнт теплопровідності звичайної монолітної бетонної плити, як правило, перевищує 0,40 Вт / (м • ° С)

  6. [6]  Немає містків холоду в конструкції плити і промерзання нижніх кутів будівлі завдяки суцільному шару теплоізоляції під фундаментом і утепленій отмостке.

  7. [7]  Опалення за допомогою водяного теплої підлоги на 20-30% економічніше радіаторного, оскільки в радіатори подається теплоносій з температурою близько 70 ° С, а в теплі підлоги - з температурою близько 40 ° С. Крім того, тепла підлога прогріває приміщення рівномірно, створюючи дуже комфортні температурні умови для мешканців будинку. Нарешті, відсутність радіаторів покращує зовнішній вигляд приміщень.

  8. [8]  Поверх плити не потрібно влаштовувати стяжку: поверхню фундаменту вирівняна і відшліфована, служить готовим підставою для укладання підлогового покриття. А значить, при обробці приміщень можна відмовитися від додаткових вологих робіт.

  9. [9]  У плиті немає швів (в стягуванні компенсаційні зазори - обов'язкові), що спрощує монтаж підлогового покриття.

    Які мінуси УШП?

При всіх своїх перевагах у цій конструкції є і недоліки:

[1] Проблематично влаштовувати УШП на ділянках з ухилом. В принципі це можливо, але потрібно вирівнювання ділянки за рахунок підсипки піску, а це досить витратний захід.

[2] Неможливо або невиправдано дорого створити в будинку, що стоїть на УШП, підвал або льох. [3]Комунікації прокладені всередині плити, і тому їх ремонт чи зміна локації інженерних

комунікацій у разі аварійної ситуації або неможливий, або ускладнений.

Відзначимо ще кілька особливостей УШП. На такий фундамент найчастіше спирають одно- або двоповерхові будинки. Але при наявності продуманого конструктивного розрахунку можна використовувати УШП і під важкими будівлями (більше двох поверхів) або під будинками з нерівномірним навантаженням (коли частина - одноповерхова, а інша - двоповерхова).

УШП передбачає низький цоколь. Висота фундаменту зазвичай 300-400 мм. Це зручно, адже на вході в будинок можна зробити сходи висотою всього в пару ступенів. Максимально комфортна, майже безбар'єрне середовище. Таке рішення особливо актуально тоді, коли в будинку проживають люди похилого віку або люди з обмеженими можливостями.

Якщо ж вам обов'язково потрібен високий цоколь, варто віддати перевагу інше скандинавське ноухау - утеплений фінський фундамент (ОФФ). Це мелкозаглубленний стрічковий фундамент з утепленою підлгою по грунту. Рішення проблеми низького цоколя в рамках УШП - збільшити товщину піщаної подушки і / або шару теплоізоляції під плитою. Але це додаткові витрати.

Так, фундамент для пасивного будинку, що стрімко завойовує популярність на будівельному ринку України і Прикарпаття зокрема, - оптимальне рішення при будівництві пасивних будинків, енерговитрати яких в 6 разів менше порівняно зі стандартними об'єктами приватної житлової нерухомості.

Утепленна Шведська Плита.
Ціна в Івано-Франківській області: "Bud House"- кращі ціни на будівельному ринку! Оптимальні екорішення!

Підсумкова вартість всього обсягу робіт, включаючи витрати на будматеріали, формується комплексом взаємопов'язаних факторів.

Детальніше про формування необхідних витрат:

•Навантаження на фундамент шведська плита. Ціна визначається вибором стінового матеріалу, з якого буде зведено будівлю житлової нерухомості (керамоблок, газобетон, пінобетон, каркасне будівництво).

•Необхідну згідно з проектом кількість арматури певного діаметру. • Обсяг верхнього шару грунту до обов'язкової виїмці.

•Товщина подушки для утепленій шведської плити. Вартість залежить від механічних властивостей грунту, наприклад, слабкий грунт передбачає відсипання щебенем в 30см і влаштування піщаної подушки до 50см з пошаровим ущільненням.

На перший погляд УШП обходиться дорожче, ніж традиційний стрічковий варіант аналогічного розміру. Однак, якщо підсумувати весь обсяг витрат на закладку стрічкового фундаменту, зворотну

засипку землі з ущільненням, заливку чорнової підлоги, укладання шарів гідроізоляції і утеплювача, монтаж теплої підлоги і чистову бетонну стяжку, стане очевидним, що конструкція УШП не дорожче стрічкового аналога, а за часом виконується до 7 разів швидше.

Фундамент шведська плита. Вартість 2021 року

Влаштування(монтаж) Фундаменту УШП

Ціна в грн за 1м2

Об’єм робіт

Менше 70 м2

Від 3000

1. Розбивка осей майбутнього будинку. 2. Виїмка грунту.

3. Влаштування щебеневої подушки. 4.Влаштування піщаної подушки з ущільненням.
5.Укладання комунікацій. 6.Укладання

пінополістиролу і гідроізоляції.
7. Монтаж теплої підлоги.
8. Установка опалубки і в'язка арматурного каркаса.
9.Укладання бетону з обробкою.

Від 70 до 100м2

Від 2800

Від 100 до 150 м2

Від 2600

Від 150 до 200 м2

Від 2400

Від 200м2 і більше

Від 2200

Додаткова інформація:

У зазначену вартість входять всі роботи і матеріали з урахуванням монтажу фундаментну УШП

Професійна закладка фундаменту для пасивного будинку вимагає від команди будівельників досконального знання порівняно нової на українському ринку технології, скрупульозного проведення розрахунків і виключно кваліфікованого підходу. Саме так працює компанія "Bud House"!

Ми гарантуємо:

Строго індивідуальний розрахунок вартості фундаменту шведська плита.
Уважний розгляд всіх побажань замовника.
Надання гарантій на всі види будівельних робіт.
Приємні бонуси для ще більш продуктивної співпраці - акції, знижки і подарунки!
Ваш вибір - енергоефективний будинок євро-зразка? Довірте фахівцям Ваші ідеї та гарантовано

отримаєте найкращий результат в найкоротші терміни!

Залишилися питання? Наші фахівці готові надати Вам детальну інформацію про особливості теплоефективного фундаментного рішення і будівництва пасивних будинків в цілому.

Ми завжди готові допомогти і зробити свою роботу якісно

Вам потрібно лише залишити заявку на сайті

або зателефонувати нам.

Наші об'єкти

Залиште заявку на сайті для швидкої консультації

advantages
demo-attachment-366-Path_1348