КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ

Прайс на будівництво

Якщо у Вас є питання або потрібна консультація, Ви в будь-який час можете зателефонувати і отримати консультацію.

  • Назва послугивід 40 грн
  • Назва послугивід 230 грн
  • Назва послугивід 210 грн
  • Назва послугивід 200 грн
  • Назва послугивід 40 грн
  • Назва послугивід 230 грн
  • Назва послугивід 210 грн
  • Назва послугивід 200 грн

Будівництво каркасних будинків – вигідно, швидко, довговічно

Будівництво каркасних будинків – один із найбільш перспективних варіантів заміського будівництва. Однією із головних переваг споруд, зведених по даній технології є їхній високий коефіцієнт, енергозбереження, а це – допомагає значно скоротити витрати на опалення будинку.
Головна складова побудови дерев’яного будинку

Ціна будівництва каркасних будинків на 80% складається з вартості деревини. Карпати Буд Каркас мають перед найближчими конкурентами безсумнівну перевагу: ми імпортуємо брус виключно під особливі замовлення. 95% об’єктів виконані з карпатської деревини, обробленої на нашому власному виробництві. Ми не платимо митні збори і виготовляємо високоякісні екологічні компоненти з вогнетривкою обробкою для побудови карскасного будинку.

Високотехнологічне обладнання та професіоналізм майстрів дозволяють виготовляти сегменти конструкції з мінімальними похибками, в повній відповідності з представленими кресленнями. Це – основа точної і швидкої збірки каркасу без додаткових зусиль по підгонці деталей.

Ми також виготовляємо і забезпечуємо будівництво будинків з брусу: стильних, затишних, теплих, таких, які прекрасно вписуються в українські пейзажі.
Авторські будівельні проекти каркасних споруд

У штаті компанії працюють талановиті архітектори і конструктори, які розробляють сучасні проекти каркасних конструкцій. Промислові будівлі, склади, ресторани, кафе, готелі, церкви, житло і дачі – у КБК існують шаблони-основи проекту будівництва будинку практично для будь-якого замовлення. Адаптація конструктиву відбувається після вивчення місця розташування об’єкта. Будівництво каркасної вілли або готелю в місті і області відрізняється стильовим рішенням, урахуванням екстер’єру, наявністю комунікацій і кліматичних особливостей регіону.
Будівництво недорогих каркасних будинків

6fe158671b586e5a4448e12d83815fd9
39cec767be1db8428abaa70fcdba603f
20200225_095658
20200225_104511

Основа економічності закладена в самій технології. Каркас і наповнювачі легкі: зменшуються витрати бетону на облаштування фундаменту. Не потрібен великий майданчик, під’їзд великовантажного транспорту і використання важкої спецтехніки.

Виробництво деталей налагоджено і повна збірка будівлі з гідроізоляцією і теплоізоляцією периметра та покрівлі займе не більше 3-4 місяців. Енергоефективність канадських будинків висока: для обігріву взимку всієї площі досить установки однієї печі-каміну з високим ККД.

Будівництво каркасних будинків під ключ

Мало побудувати недорогі хороми: їх потрібно ввести в експлуатацію. Компанія КБК силами власних фахівців закінчить підключення комунікацій, прокладку каналізації, електрифікацію, установку системи опалення, оздоблення фасаду. Наші дизайнери розроблять оптимальне планувальне і колірне рішення житла або комерційного об’єкту. Втілення спільних ідей по внутрішній стилістиці приміщень візьмуть на себе наші майстри.

Краще один раз побачити: дивіться відео будівництв каркасних будинків командою КБК.

Будівництво дачних каркасних будинків

Заміські об’єкти часто віддалені від комунікацій, не призначені для постійного проживання і повинні мати мінімальні експлуатаційні витрати. Дачі, зведені за канадською технологією, не промерзають і швидко нагріваються від одного джерела тепла, акумулюючи і утримуючи температуру після відключення печі. Консультацію щодо вибору оптимального опалювального агрегату ви отримаєте у наших фахівців.

Інтернет та супутникове телебачення – неодмінні умови сучасного дачного комфорту. Фірма надає додаткові послуги з установки засобів телекомунікації.

Ми завжди готові допомогти і зробити свою роботу якісно

Вам потрібно лише залишити заявку на сайті

або зателефонувати нам.

Наші об'єкти

Залиште заявку на сайті для швидкої консультації

advantages
demo-attachment-366-Path_1348